Untitled 1 3 - عمر مفید یخچال خود را با این راهکارها بیشتر کنید

عمر مفید یخچال خود را با این راهکارها بیشتر کنید

امروزه زندگی بیشتر ماها وابسته به لوازم خانگیمونه که بدون وجود اونها شاید زندگیمون مختل شه مخصوصا یخچال که جزو مهم ترین لوازم هر خانه ای است به همین خاطر شما میتونید عمر مفید یخچال خود را با این راهکارها بیشتر کنید تا دوباره مجبور نشوید هزینه سنگینی را بابت تهیه آن پرداخت کنید.

Untitled 1 3 - عمر مفید یخچال خود را با این راهکارها بیشتر کنید
تمیز کردن فضای داخلی یخچال

یکی از مهم‌ترین کارها برای مراقبت و نگهداری از یخچال‌ها، تمیز کردن به صورت مداوم با استفاده از یک دستمال خیس‌ شده با آب ولرم به صورت هفته ای هست تا چیزی از خرده‌های مواد غذایی و مایعات سر‌ریز‌شده در دیواره‌ها و قفسه‌های یخچالتان باقی نماند.

 

برفک‌زدایی

معمولا یخچال های امروزی سیستم برفک‌زدایی اتوماتیک دارن به همین دلیل لازم نیس این کار را به صورت دستی مثل گذشته انجام دهید اما اگر یخچال شما حاوی این سیستم نیست بهتر است تا هر از گاهی کار برفک زدایی را برای یخچالتان انجام دهید.

 

تنظیم یخچال در دمای مناسب

این مورد هم مهم است بهتره دمای یخچال را با توجه به فصلی که در آن قرار دارید تنظیم کنید قطعا حفظ دمای بالاتر برای یخچال شما بسیار ساده تر از دماهای پایین خواهد بود به همین خاطر سعی کنید یخچالتان را در دمایی تنظیم کنید که کم ترین فشار به آن وارد شود.

یخچال خود رو پر نگه دارید

هرچقدر در فضای داخلی یخچال شما هوای کم تر و مواد غذایی بیشتری وجود داشته باشد یخچال شما کار کمتری خواهد کرد و سلامت آن اقزایش خواهد یافت.

هرگز درب یخچال رو باز نگذارید

این کار بزرگ ترین اشتباهی است که شما میتوانید در حق یخچالتان انجام دهید زیرا در این مورد هوای گرم اتاق وارد یخچال خواهد شد و یخچال شما دوباره برای سرد کردن فضای داخل یخچالتان باید زحمت زیادی را متحمل شود.

امیدوارم با رعایت این نکات ساده بتوانید عمر مفید یخچال خود را افزایش دهید.

تعمیر یخچال تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *