NAVID 2 - نحوه حل مشکل بسته نشدن درب یخچال قسمت (1)

نحوه حل مشکل بسته نشدن درب یخچال ، وقتی درب یخچال شما از بستن امتناع می ورزد، یخچال یا فریزر دارای واشر معیوب است، یا لولاهای درب شما باید محکم شود. بسته به علت، می توانید درب یخچال خود را بطور کامل با تعویض واشر یخچال خود ببندید، یا با سفت کردن لولا روی درب یخچال خود با استفاده از پیچ گوشتی یا قرار دادن لبه های بین درب خود قرار دهید.

نحوه حل مشکل بسته نشدن درب یخچال

برسی واشر

  1. یک کاغذ نازک بین ستون درب یخچال و واشر خود قرار دهید.
  2. کاغذ را از درب یخچال بیرون بیاورید. اگر کاغذ به راحتی و بدون مقاومت بیرون می آید ، مشکل بسته شدن درب شما با واشر معیوب است.

نوع واشر مورد نیاز برای مدل یخچال خود را تعیین کنید

  1. برای تعیین مدل آن به کتابچه راهنمای یخچال خود مراجعه کنید. می توانید نوع مدل چاپ شده در داخل یا روی جلد کتابچه راهنمای کاربر را پیدا کنید.
  2. اگر نمی توانید مدل یخچال خود را تعیین کنید ، با مراجعه به وب سایت آنها یا با شماره تلفن موجود در دفترچه راهنما ، مستقیماً با سازنده تماس بگیرید.
  3. همچنین می توانید یک قطعه کوچک از واشر خود را از درب یخچال خارج کرده و آنرا با واشرهای موجود در یک فروشگاه خرده فروشی که در تعمیر خانه یا یخچال و فریزر تخصص دارد مطابقت دهید.
NAVID 2 - نحوه حل مشکل بسته نشدن درب یخچال قسمت (1)
بیشتر بخوانید»»» مشکلات ماشین ظرفشویی و راه حل های آن

یک واشر جدید خریداری کنید

واشر جدید را می توان مستقیماً از تولید کننده یا از یک فروشگاه خرده فروشی که به فروش یخچال ، لوازم و یا وسایل تعمیر منزل می باشد، بدست آورد.

واشر جدید را برای یخچال آماده کنید

  1. در صورت تهیه واشر به صورت تهیه دستورالعمل واشر مراجعه کنید تا روش تهیه آن برای استفاده با یخچال شما مشخص شود.
  2. در صورت عدم وجود دستورالعمل ، واشر را حداقل 24 ساعت در همان اتاق یخچال خود بگذارید تا واشر با همان رطوبت و درجه حرارت واشر فعلی مطابقت داشته باشد.
  3. همچنین می توانید واشر خود را در آب گرم خیس کنید تا وقتی که آب آن به اندازه کافی پایدار شود.

جمع بندی

خب در این مقاله نحوه حل مشکل بسته نشدن درب رو مورد برسی قرار دادیم که این اولین قسمت هستش، منتظر قسمت بعدی این مقاله باشید. همچنین اگر میخواهید تعمیر را به کسی دیگر واگذار کنید، از طریق شماره زیر با تیم تنظیم کار تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکلتان رسیدگی شود.

 

azin - نحوه حل مشکل بسته نشدن درب یخچال قسمت (1)

تعمیر یخچال تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *