ماشین ظرفشویی تبریز - تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز | سرویس ماشین ظرفشویی تبریز |‌ تنظیم کاران

تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز

ماشین ظرفشویی خلاف تصورات ما انسان ها از قدمت بالایی نزدیک به ۱۶۰ سال دارد و انسان همواره از زمان های قدیم به شستن ظرف های خود به کمک این دستگاه بوده است .

جالب است بدانید : اولین ماشین ظرفشویی در سال های ۱۸۵۰ میلادی اختراع شد .اما مانند دستگاه های شستشوی الان نبودند ماشین های بسیار بزرگی بودند که با انرژی بخار و منابع آب گرم برای خیس کردن ظروف استفاده میکردند .

به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی تغییراتی در این دستگاه بوجود آمد تا اینکه در سال ۱۹۷۰ با صنعتی شدن کشورها و سر کار رفتن خانم ها نیاز شدیدی به این دستگاه پیدا شد تا امروز به یکی از وسایل ضروری خانه ها تبدیل شده است.همه صنایع لوازم خانگی با موضوع چگونگی جذب مشتری بیشتر، برای محصول خود مبارزه می کنند. برای ماشین های ظرفشویی، بازار همچنان در حال بزرگ شدن است. اساسا یک ماشین ظرفشویی، یک ربات است که ظرف غذای کثیف را تمیز کرده و با آب شستشو می دهد.

ماشین ظرفشویی - تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز | سرویس ماشین ظرفشویی تبریز |‌ تنظیم کاران

انسان ها باید ظرف های خود را درون آن بچینند ، مواد شوینده را اضافه کنند، نشان های شستشوی مناسب را تنظیم کرده و آن را روشن کنند. طبق مراحل زیر :

۱ – آب به دستگاه وارد می شود.

۲ – آب را به درجه حرارت مناسب می رساند.

۳ – مواد شوینده به طور خودکار در زمان مناسب باز می شود.

۴ – پاشش آب توسط جت پمپ صورت می گیرد تا ظروف را تمیز کند.

۵ – آب کثیف تخلیه می شود.

۶ – آب را دوباره پاشش می کند.

۷ – آب دوباره تخلیه می شود.

ظرفشویی - تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز | سرویس ماشین ظرفشویی تبریز |‌ تنظیم کاران

تعمیرکاران تبریز تخصصی ترین و باصرفه ترین و همچنین قابل اعتماد ترین پیشنهاد برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز میباشد که با بهره گیری از نیروهای کاردان و با تجربه در سراسر شهر تبریز و انجام کلیه امور خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی در شهر تبریز سعی در انجام رساله خود با خدمت به همشتریان عزیز تبریزی میکند .

تیم ما یکی از بهترین گزینه هایی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما در تبریز که میتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاظر شده و مشکل ماشین ظرفشویی شما عزیزان را رفع نماید.

مهم نیست ماشین ظرفشویی شما از چه نوع مدل و برندی باشد ما تمامی برند های ال جی ، سامسونگ ، بوش ، دوو ، جنرال الکتریک و … را پوشش میدهیم .

برای دریافت مشاوره و درخواست کارشناس فنی برای تعمیر ماشین ظرف شویی کافی است با شماره تلفن های ما در ارتباط باشید . مدت زمان مراجعه کارشناسان ما برای محل شما کمتر از ۲ ساعت خواهد بود .

 

تلفن تماس ( تبریز ) : ۰۴۱۳۶۵۷۶۵۸۹

تلفن همراه ( تعمیر ماشین ظرفشویی ) : 09148054772