لباسشویی - تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز | سرویس ماشین لباسشویی تبریز |‌ تنظیم کاران

ماشین لباسشویی چیست؟

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود.قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند اکثر ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را انجام می‌دهند. جهت نفوذ عمیق‌تر آب درون پارچه و نیز زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده می‌شود.

بیش تر ماشین‌های لباسشویی خودکار هستند و با یک فرایند الکترونیکی کنترل می‌شوند. با استفاده از دکمه اتوماتیک برنامه‌ای برای ماشین تنظیم می‌شود تا بر همان مبنا لباس‌ها را با استفاده از آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند کارهای اصلی ماشین‌های لباسشویی عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آن‌ها که برخی از ماشین‌های لباسشویی لباس‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند.

 

1201 1 - تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز | سرویس ماشین لباسشویی تبریز |‌ تنظیم کاران

تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز

مهم ترین ماشین های لباسشویی در تبریز عبارتند از :

۱- ماشین‌های لباس‌شویی سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند .

۲- ماشین‌های لباس‌شویی دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

۳- ماشین‌لباس‌شویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آن‌ها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

تعمیرکاران تبریز تخصصی ترین و باصرفه ترین و همچنین قابل اعتماد ترین پیشنهاد برای تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز میباشد که با بهره گیری از نیروهای کاردان و با تجربه در سراسر شهر تبریز و انجام کلیه امور خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی در شهر تبریز سعی در انجام رساله خود با خدمت به همشتریان عزیز تبریزی میکند .

تیم ما یکی از بهترین گزینه هایی است برای تعمیر ماشین لباسشویی شما در تبریز که میتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاظر شده و مشکل ماشین لباسشویی شما عزیزان را رفع نماید.

مهم نیست ماشین لباسشویی شما از چه نوع مدل و برندی باشد ما تمامی برند های ال جی ، سامسونگ ، بوش ، دوو ، جنرال الکتریک و … را پوشش میدهیم .

برای دریافت مشاوره و درخواست کارشناس فنی برای تعمیر ماشین لباسشویی کافی است با شماره تلفن های ما در ارتباط باشید . مدت زمان مراجعه کارشناسان ما برای محل شما کمتر از ۲ ساعت خواهد بود .

 

تلفن تماس ( تبریز ) : ۰۴۱۳۶۵۷۶۵۸۹

تلفن همراه ( تعمیر ماشین لباسشویی ) : 09148054772